Cviky na dolnú časť bruchaU cvičení brušných svalov musíme mať na pamäti dôležitú vec, ktorú väčšina článkov týkajúcich sa témy chudnutia brucha zabúda pripomenúť. Pritom chudnutie z brucha nie je efektívne a ani nemôže priniesť želané výsledky v prípade vypustenia danej veci. Zaujíma Vás na čo myslíme? Možno máte mnoho skúseností s tým, ako ste do úmoru a poctivo každý deň vykonávali desiatky, či dokonca stovky „brušákov“, ale bez žiadaného efektu, až Vás to po čase prestalo baviť. Viete kde bol problém? Problém nebol v „brušákoch“, ani v tom, že by ste cvičili málo. Vy ste len cvičili podľa návodu iných.

Niečo Vám však v danom procese chýbalo. Chýbal Vám jeden kúsok do skladačky. Tým kúskom bol aktívny pohyb. Pohyb pri, ktorom dokážete spaľovať tuk, ktorý sa na Vašom bruchu vytvoril. Áno, hýbali ste sa predsa aj pri samotnom cvičení „brušákov“. Tuk sa však nespaľoval a to z toho dôvodu, že ste pri cvičení nezapájali veľké svalové skupiny (napr. nohy, ruky alebo sedacie svaly). Preto si zapamätajte, že keď si chcete vypracovať vysnívané bruško, musíte sa pri cvičení dostatočne zadýchať. Väčšina ľudí začne behať niekoľko kilometrov denne alebo si vyberie kolieskové korčule. Na týchto aktivitách nie je nič zlé. Avšak vďaka nim nedokážete efektívne schudnúť z brucha aj napriek tomu, že ich vykonávate viac ako 60 minút.

Potrebujete pohyb intenzívny, náročný, kde pôjdete na doraz svojich síl a vyžmýkate zo seba maximum. Týmto pohybom je intervalový tréning. Môžete využiť široké možnosti od šprintov, cez skákanie na švihadle, výskokov, behu do schodov až po zápasenie či drepy s výskokom. Tieto aktivity Vás donútia ísť úplne na doraz Vašich síl a bude Vám stačiť 15 minút tréningu, aby ste postupne naštartovali efektívne spaľovanie tukov a zrýchlenie Vášho metabolizmu. Keď spojíte intervalový tréning s efektívnymi cvikmi pre vypracovanie Vášho sexy bruška, dokážete získať zaručené výsledky. Práve preto sme pre Vás dnes pripravili 8 efektívnych cvikov na dolnú časť brušných svalov, ktoré Vám prinesú to, po čom túžite: